• Školní psycholožka Lucia Horáková

   Školní psychologové mají ve své činnosti napomáhat spolu s pedagogy tomu, aby se děti ve škole cítily maximálně spokojeně a bezpečně, aby využily naplno svůj potenciál učit se novým věcem. Školní psychologové působí ve škole i jako mediátoři vztahů. Jsou k dispozici stejně pro žáky, učitele a pro rodiče, kteří jsou potřební při řešení problémů ve škole.

   S čím se na mě můžete obrátit:

   Žáci:

   - když vám nejde učení tak, jak byste chtěli

   - když máte problémy se spolužáky a nevíte, jak je vyřešit

   - když se necítíte ve třídě dobře

   - když jste prožili něco traumatizujícího

   - když vás trápí něco osobního

   - když si zkrátka potřebujete o čemkoli popovídat

   Rodiče:

   Jsem vám k dispozici jako poradce ve chvílích, kdy hledáte vhodné techniky školní přípravy, zabýváte se tím, jak vést své dítě, případně řešíte výchovné či rodinné problémy nebo jako mediátor při komunikaci s Vašimi dětmi. Nededná se však o pedagogicko-psychologické vyšetření, to je předmětem služeb poskytovaných pedagogicko-psychologickou poradnou. Stejně tak nejde ani o terapii, spíše Vám nabízím bezpečný prostor pro diskuzi o tématech, která nemusí být vždy jednoduchá nebo o problémech, které Vás tíží a v danou chvíli nemají jasné či jednoznačné řešení.

   Konzultační hodiny:

   pro objednání konzultace mě prosím kontaktujte na email:

   Konzultační hodiny pro žáky a učitele: kdykoli v době přítomnosti školní psycholožky. Stavte se za mnou v poradenské místnosti, napište na mail nebo přes sociální sítě Instagram a TikTok, kde jsem jako @psycholozkasolidarity. 

   Kontakt: psycholozka@zssolidarita.cz                                                      

   Online schránka důvěry Nenech to být (NNTB). Předcházejte problémům ve škole v jejich zárodku. Díky online schránce důvěry NNTB může žák, rodič, učitel nebo zaměstnanec anonymně upozornit na šikanu ve škole nebo jakýkoli problém, o kterém není snadné mluvit osobně. 

   www.upozorneni.nntb.cz