Tábory pro děti

Letní příměstský tábor

Zveme vaše děti, holky i kluky na letní sportovní příměstský tábor, který se bude konat 11. -15. 7. 2022 na ZŠ Solidarita.

Hlavní organizátor je stejně jako loni Jakub Sainer, který na naší škole působí jako učitel tělesné výchovy. Celý kemp bude s dětmi trávit společně s dalšími trenéry vybraných sportů a spoluorganizovat jej pomůže Alžběta Sainerová - absolventka FTVS UK, učitelka TV, AJ, dlouholetá trenérka školního a kondičního plavání.

Tento rok se již potřetí těšíme na vaše děti. Stejně jako v předchozích ročnících se těšíme na týden plný sportu, zábavy, úsměvů a spokojených dětí. Cílem je, aby tábor dětem přinesl radost z pohybu a her, ale také, aby se mohly socializovat a vyzkoušet si nové sportovní aktivity, tradiční i netradiční sporty a hry.

Pro děti budou zajištěny obědy, svačiny v podobě ovoce, samozřejmě pitný režim po celý den.

Další informace naleznete na letáčku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na přiložené kontakty (kempskubou@gmail.com A.S. 777 207 296, J.S. 737 761 136).

V případě zájmu své dítě závazně přihlašujte do emailu kempskubou@gmail.com (viz letáček). Do předmětu napište kemp BK22. Do zprávy emailu napište: Jméno dítěte, datum narození, Vaše telefonní číslo, zdravotní stav, omezení, alergie…

Příměstský tábor se uskuteční při počtu minimálně 10 dětí.

Další informace Vám budeme zasílat po přihlášení

• Další letní tábory

• Sportovní kempy.com

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.

• lisy@zssolidarita.cz
        100 00 Praha 10 Strašnice