• Hlavní kontakty

      • Název školy
      • Základní škola Solidarita, Praha 10, Brigádníků 510/14, příspěvková organizace
      • Email školy
      • skola@zssolidarita.cz
      • Email na správce obsahu
      • admin@zssolidarita.cz
      • Email na webmastera
      • admin@zssolidarita.cz
      • Telefon
      • +420 274 820 795
      • Adresa školy
      • Základní škola Solidarita
        Brigádníků 510/14, Praha 10 - Strašnice, 100 00
        Datová schránka: wnwx8hj
        IČO: 47611898 IZO: 047611898
      • Školní družina
      • Milena Dvořáková, vedoucí ŠD
        +420 736 769 498
        dvorakova@zssolidarita.cz
      • Školní jídelna
      • Alena Nekolová, vedoucí ŠJ
        +420 774 450 021
        brigadniku@sjp10.cz
      • Fakturační údaje
      • Základní škola Solidarita, Praha 10, Brigádníků 510/14, příspěvková organizace
        Brigádníků 510/14, Strašnice, 100 00 Praha 10
        IČO: 47611898
        Číslo účtu: 2701981509/2010
      • Ochrana osobních údajů
      • gdpr@zssolidarita.cz
      • Čísla účtů
      • 2701981509/2010 - hlavní účet
        2801981514/2010 - družina, školy v přírodě
    • Naši kolegové

    • Většina našich učitelů nemá stanoveny pevné konzultační hodiny, schůzku s nimi si můžete domluvit individuálně emailem nebo telefonicky. 

      Pokud Vám učitelé poskytli své soukromé telefonní číslo, dodržujte prosím jimi stanovená pravidla pro komunikaci tak, abyste respektovali jejich soukromí a právo na nerušený odpočinek.

  • Jméno a příjmeníFunkceE-mailTelefon

    Karin Marques

    ředitelka školy, Aj, Hvmarques@zssolidarita.cz274820796

    Václav Fiala

    zástupce ředitelky, třídní učitel 6.B, učitel přírodních vědfiala@zssolidarita.cz728997257

    Tereza Fürbachová

    vedoucí učitelka I. stupně, třídní učitelka 5.Cfurbachova@zssolidarita.cz

    Vendula Hráčková

    vedoucí uč.II.stupně, třídní 8.B, člověk a příroda, vedoucí školního parlamentuhrackova@zssolidarita.cz

    Markéta Štolbová

    vedoucí kancelářehospodarka@zssolidarita.cz274820795

    Darina Chodorová

    ekonomkachodorova@zssolidarita.cz

    Alena Strnadová

    hospodářkastrnadova@zssolidarita.cz

    Alena Nekolová

    vedoucí školní jídelnybrigadniku@sjp10.cz274772917, 774450021

    Ivan Janeš

    školníkskolnik@zssolidarita.cz274820795

    Richard Pešek

    správce IT a webmasteradmin@zssolidarita.cz778761859
    Školní pedagogické pracoviště

    Radka Petříková

    výchovná poradkyně, vedoucí ŠPP, třídní uč. v 4.Apetrikova@zssolidarita.cz274820795

    Věra Petržilková

    speciální pedagožkapetrzilkova@zssolidarita.cz732521701

    Tereza Hacová

    školní psycholožkahacova@zssolidarita.cz
    Učitelé

    Dana Šimpachová

    třídní učitelka 1.Asimpachova@zssolidarita.cz

    Martina Uhrová

    třídní učitelka 1.Buhrova@zssolidarita.cz

    Libuše Vitoušová

    třídní učitelka 1.Cvitousova@zssolidarita.cz

    Hana Donevová

    třídní učitelka 2.A, školní knihovnadonevova@zssolidarita.cz

    Iveta Kurdiovská

    třídní učitelka 2.Bkurdiovska@zssolidarita.cz

    Ludmila Sobotková

    třídní učitelka 2.Csobotkova@zssolidarita.cz

    Kateřina Svobodová

    třídní učitelka 3.Asvobodova@zssolidarita.cz

    Magdalena Klecandová

    třídní učitelka 3.Bklecandova@zssolidarita.cz

    Pavel Bobek

    třídní učitel 3.Cbobek@zssolidarita.cz

    Eva Šiftancová

    třídní učitelka 4.Bsiftancova@zssolidarita.cz

    Jana Vlachová

    třídní učitelka 5.Avlachova@zssolidarita.cz

    Lucie Rudolecká

    třídní učitelka 5.B, učitelka Njrudolecka@zssolidarita.cz

    Lucie Zinková

    třídní 6.A, umění a kultura, učitelka Čj, Vvzinkova@zssolidarita.cz

    Kateřina Turková

    třídní 6.C, učitelka Čj, Fjturkova@zssolidarita.cz

    Markéta Výletová

    třídní učitelka 7.A, učitelka Ajvyletova@zssolidarita.cz

    Alena Migdauová

    třídní učitelka 7.B, učitelka Tv, výchova ke zdravímigdauova@zssolidarita.cz

    Kateřina Vanková

    třídní učitelka 7.C, učitelka Čj, Hv, Vv vankova@zssolidarita.cz

    Michael Kipor

    třídní 8.A, člověk a příroda, učitel Př, Ajkipor@zssolidarita.cz

    Václav Strnad

    třídní 9.A, učitel M, Infstrnad@zssolidarita.cz

    Michal Hlavatý

    třídní 9.B, člověk a společnost, učitel D, Inf, Hvhlavaty@zssolidarita.cz

    Klára Bachová

    člověk a příroda, učitelka Př, GDPR pověřenkyně, asistentka ŠPPbachova@zssolidarita.cz

    Adam Weiner

    učitel Př, Zweiner@zssolidarita.cz

    Ellen Pražáková

    učitelka Mprazakova@zssolidarita.cz

    Nora Buchtová

    učitelka Mbuchtova@zssolidarita.cz

    Marek Lisý

    učitel Inf, M, metodik ICTlisy@zssolidarita.cz

    Kateřina Sýkorová

    učitelka Aj, člověk a svět prácesykorova@zssolidarita.cz

    Eva Vyskočilová

    učitelka Aj, Hvvyskocilova@zssolidarita.cz

    Michaela Matysová

    učitelka Vv, člověk a svět prácematysova@zssolidarita.cz

    Jakub Sainer

    učitel Tv, výchova ke zdravísainer@zssolidarita.cz

    Veronika Dlouhá

    učitelka Čj, Ajdlouha@zssolidarita.cz

    Nora Buchtová

    učitelka Mbuchtova@zssolidarita.cz

    Lenka Brůhová

    učitelka Rjbruhova@zssolidarita.cz

    Gabriela Ramos

    učitelka Šj, Ajramos@zssolidarita.cz

    Dagmar McCaffrey

    učitelka Ajmccaffrey@zssolidarita.cz
    Asistentky pedagoga

    Zuzana Antlová

    asistentka pedagoga v 1.Aantlova@zssolidarita.cz

    Tereza Kuchařová

    asistentka pedagoga ve 1.Bkucharova@zssolidarita.cz

    Blanka Kubíková

    asistentka pedagoga ve 1.Ckubikova@zssolidarita.cz

    Jana Jacková

    asistentka pedagoga v 2.Ajackova@zssolidarita.cz

    Lucie Pospíšilová

    asistentka pedagoga v 2.Bpospisilova@zssolidarita.cz

    Blanka Ernekerová

    asistentka pedagoga ve 3.Aernekerova@zssolidarita.cz

    Hana Beranová

    asistentka pedagoga v 3.Bberanova@zssolidarita.cz

    Viktoryia Markautsova

    asistentka pedagoga v 3.Cmarkautsova@zssolidarita.cz

    Jitka Brejchová

    asistentka pedagoga v 4.Abrejchova@zssolidarita.cz

    Lucie Kupilíková

    asistentka pedagoga v 4.Bkupilikova@zssolidarita.cz

    Jana Schaynová

    asistentka pedagoga v 5.Aschaynova@zssolidarita.cz

    Linda Vlčková

    asistentka pedagoga ve 5.Bvlckova@zssolidarita.cz

    Veronika Vozková

    asistentka pedagoga ve 5.Cvozkova@zssolidarita.cz

    Veronika Hužvárová

    asistentka pedagoga v 6.Ahuzvarova@zssolidarita.cz

    Alice Vrabcová

    asistentka pedagoga v 6.Bvrabcova@zssolidarita.cz

    Christina Klisari

    asistentka pedagoga v 6.Cklisari@zssolidarita.cz

    Angelika Braunspergerová

    asistentka pedagoga v 7.Cbraunspergerova@zssolidarita.cz

    Viola Kožíšková

    asistentka pedagoga v 8.Bkoziskova@zssolidarita.cz
    Vychovatelky školní družiny

    Milena Dvořáková

    vedoucí školní družiny, vychovatelkadvorakova@zssolidarita.cz

    Lili Vondrová

    vychovatelkavondroval@zssolidarita.cz

    Petra Denglerová

    vychovatelkadenglerova@zssolidarita.cz

    Karin Matějíčková

    vychovatelkamatejickova@zssolidarita.cz

    Pavlína Koblihová

    vychovatelkakoblihova@zssolidarita.cz

    Jiřina Čiháková

    vychovatelkacihakova@zssolidarita.cz

    Kateřina Piliarik

    vychovatelkapiliarik@zssolidarita.cz

    Pavlína Suchá

    vychovatelkasucha@zssolidarita.cz
  • Napište nám

    Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
    komunikuji se serverem, čekejte prosím
    • Kontakty

      • Základní škola Solidarita, Praha 10, Brigádníků 510/14, příspěvková organizace
      • skola@zssolidarita.cz
      • admin@zssolidarita.cz
      • admin@zssolidarita.cz
      • +420 274 820 795
      • Základní škola Solidarita
        Brigádníků 510/14, Praha 10 - Strašnice, 100 00
        Datová schránka: wnwx8hj
        IČO: 47611898 IZO: 047611898
      • Milena Dvořáková, vedoucí ŠD
        +420 736 769 498
        dvorakova@zssolidarita.cz
      • Alena Nekolová, vedoucí ŠJ
        +420 774 450 021
        brigadniku@sjp10.cz
      • Základní škola Solidarita, Praha 10, Brigádníků 510/14, příspěvková organizace
        Brigádníků 510/14, Strašnice, 100 00 Praha 10
        IČO: 47611898
        Číslo účtu: 2701981509/2010
      • gdpr@zssolidarita.cz
      • 2701981509/2010 - hlavní účet
        2801981514/2010 - družina, školy v přírodě
  • Sledujte nás