• Hlavní kontakty

      • Název školy
      • Základní škola Solidarita, Praha 10, Brigádníků 510/14, příspěvková organizace
      • Email školy
      • skola@zssolidarita.cz
      • Email na správce obsahu
      • lisy@zssolidarita.cz
      • Telefon
      • +420 274 820 795
      • Adresa školy
      • Základní škola Solidarita
        Brigádníků 510/14, Praha 10 - Strašnice, 100 00
        Datová schránka: wnwx8hj
        IČO: 47611898 IZO: 047611898
        100 00 Praha 10 Strašnice
        Czech Republic
      • Školní družina
      • Milena Dvořáková, vedoucí ŠD
        +420 736 769 498
        dvorakova@zssolidarita.cz
      • Školní jídelna
      • Jiří Schellong, vedoucí ŠJ
        +420 774 450 021
        brigadniku@sjp10.cz
      • Fakturační údaje
      • Základní škola Solidarita, Praha 10, Brigádníků 510/14, příspěvková organizace
        Brigádníků 510/14, Strašnice, 100 00 Praha 10
        IČO: 47611898
        Číslo účtu: 2701981509/2010
      • Ochrana osobních údajů
      • gdpr@zssolidarita.cz
      • Čísla účtů
      • 2701981509/2010 - hlavní účet
        2801981514/2010 - družina, školy v přírodě
    • Naši kolegové

    • Většina našich učitelů nemá stanoveny pevné konzultační hodiny, schůzku s nimi si můžete domluvit individuálně emailem nebo telefonicky. 

      Pokud Vám učitelé poskytli své soukromé telefonní číslo, dodržujte prosím jimi stanovená pravidla pro komunikaci tak, abyste respektovali jejich soukromí a právo na nerušený odpočinek.

  • Jméno a příjmeníFunkceE-mailTelefon

    Karin Marques

    ředitelka školy, Aj, Hvmarques@zssolidarita.cz274820796

    Václav Fiala

    zástupce ředitelky, třídní učitel 7.B, učitel přírodních vědfiala@zssolidarita.cz728997257

    Tereza Fürbachová

    zástupkyně ředitelky, vedoucí učitelka I. stupně, třídní učitelka 3.Afurbachova@zssolidarita.cz

    Vendula Hráčková

    vedoucí uč.II.stupně, třídní 9.B, člověk a příroda, vedoucí školního parlamentuhrackova@zssolidarita.cz

    Markéta Štolbová

    vedoucí kancelářehospodarka@zssolidarita.cz274820795

    Darina Chodorová

    ekonomkachodorova@zssolidarita.cz

    Alena Strnadová

    asistentka pro administrativu a ekonomikustrnadova@zssolidarita.cz771 235 882

    Lucie Pospíšilová

    personalistkapersonalistka@zssolidarita.cz

    Jiří Schellong

    vedoucí školní jídelnybrigadniku@sjp10.cz274772917, 774450021

    Ivan Janeš

    školníkskolnik@zssolidarita.cz274820795

    Raman Šklioda

    IT techniktechnik@zssolidarita.cz
    Školní pedagogické pracoviště

    Radka Petříková

    výchovná poradkyně, vedoucí ŠPP, třídní uč. v 5.Apetrikova@zssolidarita.cz274820795

    Věra Petržilková

    speciální pedagožkapetrzilkova@zssolidarita.cz

    Tereza Hacová

    školní psycholožkahacova@zssolidarita.cz

    Alena Migdauová

    metodička prevence, učitelka Tvmigdauova@zssolidarita.cz
    Učitelé

    Hana Donevová

    třídní učitelka 1.A, školní knihovnadonevova@zssolidarita.cz

    Lucie Náprstková

    třídní učitelka 1.Bnaprstkova@zssolidarita.cz

    Magdalena Klecandová

    třídní učitelka 1.Cklecandova@zssolidarita.cz

    Dana Šimpachová

    třídní učitelka 2.Asimpachova@zssolidarita.cz

    Martina Uhrová

    třídní učitelka 2.Buhrova@zssolidarita.cz

    Libuše Vitoušová

    třídní učitelka 2.Cvitousova@zssolidarita.cz

    Tereza Fürbachová

    třídní učitelka 3.Afurbachova@zssolidarita.cz

    Irena Tudorov

    třídní učitelka 3.Btudorov@zssolidarita.cz

    Ludmila Sobotková

    třídní učitelka 3.Csobotkova@zssolidarita.cz

    Kateřina Svobodová

    třídní učitelka 4.Asvobodova@zssolidarita.cz

    Petra Veverková

    třídní učitelka 4.Bveverkova@zssolidarita.cz

    Pavel Bobek

    třídní učitel 4.Cbobek@zssolidarita.cz

    Radka Petříková

    třídní učitelka 5.Apetrikova@zssolidarita.cz

    Ellen Pražáková

    třídní učitelka 5.B, učitelka Mprazakova@zssolidarita.cz

    Michal Hlavatý

    třídní učitel 6.A, člověk a společnost, učitel D, Inf, Hvhlavaty@zssolidarita.cz

    Antonín Culek

    třídní učitel 6.B, učitel M, Ajculek@zssolidarita.cz

    Lucie Šedivá

    třídní učitelka 7.A, umění a kultura, učitelka Čj, Vvsediva@zssolidarita.cz

    Václav Fiala

    třídní učitel 7.Bfiala@zssolidarita.cz

    Kateřina Turková

    třídní učitelka 7.C, učitelka Čj, Fjturkova@zssolidarita.cz

    Markéta Výletová

    třídní učitelka 8.A, učitelka Ajvyletova@zssolidarita.cz

    Adam Weiner

    třídní učitel 8.B, učitel Př, Zweiner@zssolidarita.cz

    Kateřina Vanková

    třídní učitelka 8.C, učitelka Čj, Hv, Vv vankova@zssolidarita.cz

    Michael Kipor

    třídní učitel 9.A, člověk a příroda, učitel Př, Ajkipor@zssolidarita.cz

    Vendula Hráčková

    třídní učitelka 9.Bhrackova@zssolidarita.cz

    Václav Strnad

    učitel M, metodická podpora Hejného matematikystrnad@zssolidarita.cz

    Nora Buchtová

    učitelka Mbuchtova@zssolidarita.cz

    Marek Lisý

    učitel Inf, M, metodik ICTlisy@zssolidarita.cz

    Kateřina Sýkorová

    učitelka Aj, člověk a svět prácesykorova@zssolidarita.cz

    Markéta Pščolková

    učitelka Aj, Hvpscolkova@zssolidarita.cz

    Michaela Matysová

    učitelka Vv, člověk a svět prácematysova@zssolidarita.cz

    Jakub Sainer

    učitel Tv, výchova ke zdravísainer@zssolidarita.cz

    Veronika Dlouhá

    učitelka Čj, Ajdlouha@zssolidarita.cz

    Lenka Brůhová

    učitelka Rjbruhova@zssolidarita.cz

    Gabriela Ramos

    učitelka Šj, Ajramos@zssolidarita.cz

    Sarah King

    učitelka Ajking@zssolidarita.cz

    Aneta Zraková

    učitelka Čj, ČDJzrakova@zssolidarita.cz

    Mária Molnárová

    učitelka ČDJmolnarova@zssolidarita.cz
    Asistentky pedagoga

    Jana Jacková

    asistentka pedagoga v 1.Ajackova@zssolidarita.cz

    Tetyana Hoydyna

    asistentka pedagoga v 1.Bhoydyna@zssolidarita.cz

    Linda Vlčková

    asistentka pedagoga v 1.Cvlckova@zssolidarita.cz

    Zuzana Antlová

    asistentka pedagoga v 2.Aantlova@zssolidarita.cz

    Tereza Kuchařová

    asistentka pedagoga v 2.Bkucharova@zssolidarita.cz

    Blanka Kubíková

    asistentka pedagoga v 2.Ckubikova@zssolidarita.cz

    Veronika Vozková

    asistentka pedagoga v 3.Avozkova@zssolidarita.cz

    Jitka Brejchová

    asistentka pedagoga ve 3.Bbrejchova@zssolidarita.cz

    Klára Vanková

    asistentka pedagoga v 3.Cvankovak@zssolidarita.cz

    Blanka Ernekerová

    asistentka pedagoga v 4.Aernekerova@zssolidarita.cz

    Hana Beranová

    asistentka pedagoga v 4.Bberanova@zssolidarita.cz

    Viktoryia Markautsova

    asistentka pedagoga v 4.Cmarkautsova@zssolidarita.cz

    Jiřina Čiháková

    asistentka pedagoga v 5.Bcihakova@zssolidarita.cz

    Petra Veverková

    asistentka pedagoga v 6.Aveverkova.asistentka@zssolidarita.cz

    Petra Řeháková

    asistentka pedagoga v 6.Brehakova@zssolidarita.cz

    Veronika Hužvárová

    asistentka pedagoga v 7.Ahuzvarova@zssolidarita.cz

    Alice Vrabcová

    asistentka pedagoga v 7.Bvrabcova@zssolidarita.cz

    Christina Klisari

    asistentka pedagoga v 7.Cklisari@zssolidarita.cz

    Nataliya Burkush

    asistentka pedagoga v 8.Aburkush@zssolidarita.cz

    Angelika Braunspergerová

    asistentka pedagoga v 8.Cbraunspergerova@zssolidarita.cz

    Jana Schaynová

    asistentka pedagoga v 9.Bschaynova@zssolidarita.cz
    Vychovatelky školní družiny

    Milena Dvořáková

    vedoucí školní družiny, vychovatelkadvorakova@zssolidarita.cz

    Lili Vondrová

    vychovatelkavondroval@zssolidarita.cz

    Petra Denglerová

    vychovatelkadenglerova@zssolidarita.cz

    Karin Matějíčková

    vychovatelkamatejickova@zssolidarita.cz

    Pavlína Koblihová

    vychovatelkakoblihova@zssolidarita.cz

    Jiřina Čiháková

    vychovatelkacihakova@zssolidarita.cz

    Kateřina Piliarik

    vychovatelkapiliarik@zssolidarita.cz

    Jarmila Philippe

    vychovatelkaphilippe@zssolidarita.cz

    Gabriela Marek

    vychovatelkamarek@zssolidarita.cz
  • Napište nám

    Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
    komunikuji se serverem, čekejte prosím