• Online třídní schůzky

• Dobrovolné třídní schůzky s třídními učiteli proběhnou v pondělí 25.1. v 17:00 kromě 5.A, kde budou od 18:00 a 6.C, kde budou 26.1. od 17:00 a 1.C, kde již proběhly 18.1. Pokud se tedy chcete na něco zeptat, připojte se na Meet, který vám zašlou třídní učitelé Vašich dětí.

• Pololetní vysvědčení a prázdniny

• S pololetním hodnocením budou všichni žáci seznámeni na třídnické hodině ve čtvrtek 28. ledna ráno.

Žáci 1. a 2 . tříd mají 28. ledna pouze první dvě vyučovací hodiny, na které navazuje družina od 10 do 15 hod.

Rodiče žáků 3.-9. ročníků, kteří i tento den zůstávají v distančním režimu, se hodnocení svých dětí dozvědí prostřednictvím informačního systému EduPage nebo emailem od třídních učitelů. Tištěné vysvědčení obdrží žáci 3.-9. ročníků po návratu do školy.

Připomínáme, že v pátek 29. ledna mají děti pololetní prázdniny :-)

• Sháníme výpomoc na vrátnici

• Sháníme na DPP vlídnou osobu či osoby, které by vypomáhaly s obsluhou hlavního vchodu naší školy v době od 7.30 do 10 nebo 11 hod. Zájemci nechť se obracejí na kancelář školy.

• Ptačí hodinka

• Srdečně zveme všechny milovníky přírody k účasti na projektu Ptačí hodinka, který pořádá Česká společnost ornitologická ve dnech 8.-10. ledna.

Jak na to? Během jedné hodiny sčítejte ptáky, kteří se pohybují na krmítku a v jeho těsném okolí. Podrobnější instrukce naleznete na webu akce.

Kromě skvělé příležitosti podílet se na výzkumu zimujícího ptactva v Česku získáte i certifikát s profilem svého krmítka. Pošlete ho svému učiteli přírodovědného předmětu a jednička vás jistě nemine.

• Odstávka internetu a telefonu ve škole 6. ledna

• 6. ledna od 14 hodin bude ve škole odstávka internetového připojení a pevných telefonních linek, z důvodu rekonstrukce v prvním patře. V případě urgentních záležitostí můžete volat panu Peškovi na číslo 778761859. Očekáváme, že odstávka skončí druhý den ráno. Děkujeme za pochopení.