• Hledá se pomocná kuchařka/kuchař.

• Do naší školní jídelny hledáme pomocnou kuchařku/kuchaře. Více informací u vedoucího jídelny Jiřího Schellonga, tel.  774 450 021, e-mail: brigadniku@sjp10.cz.

• Svátek 17. listopadu

• Takhle jsme slavili před dvěma lety v KD Barikádníků. Podívejte se na jevištní ztvárnění pochodu studentů z Albertova a zásah policie na Národní třídě - Vezmi si s sebou květinu. Účinkují žáci 9. ročníku ZŠ Brigádníků (školní rok 2019/2020), scénář a režie: Karin Marques.

• Karanténa ve třídách 1.C, 3.A, 4.A, 5.A a 9.B

• Karanténa se vyhlašuje individuálně pouze dětem, které měly rizikový kontakt s pozitivní osobou ve škole (spolužák, vyučující) a nebyly očkovány. Ostatní děti v dané třídě mohou navštěvovat paralelní třídy nebo se připojit k distančnímu vzdělávání své třídy z domova. O vašem rozhodnutí prosím informujte třídního učitele. Pokyny k distančnímu vzdělávání najdete na webu školy v sekci Žáci a rodiče - Učíme se doma.

• Karanténa ve třídách 6.A, 6.B, 7.A, 7.C, 8.A a 8.B

• Vzhledem k rizikovým kontaktům žáků zmíněných tříd s jedním z vyučujících, jež byl pozitivně testován (PCR), žádáme rodiče žáků daných tříd o součinnost při přechodu na distanční výuku od pátku 12.11. do úterý 16.11. Karanténa se netýká očkovaných žáků (nebo v ochranné lhůtě po proděláném Covidu), ani těch, kteří nebyli ve škole 8. či 9. 11. Jelikož ovšem nejsme schopni zajistit část výuky prezenčně a část distančně, prosíme vás o pochopení a spolupráci - distanční výuka se týká všech dětí. Žáci, jimž bude nařízena karanténa (formou SMS zákonnému zástupci), se mohou vrátit ve čtvrtek 18.11. pouze po předložení negativního výsledku z PCR testu. Ostatní normálně nastoupí k výuce 18.11.

• Martinská slavnost 14. 11.

• Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov vás zve na Martinskou slavnost 14. 11. od 17 hodin na hřišti vedle ZŠ Solidarita: "Malinko se rozproudíme, zazpíváme si a připomeneme si legendu o sv. Martinovi. Těšte se na neopakovatelnou atmosféru plnou světýlek!"

• Halloweenský orientační běh již tento čtvrtek!

• Už tento čtvrtek 11. 11. se uskuteční 2. ročník (po)Halloweenského orientačního běhu, který chystají naši letošní devaťáci! Startovat můžete od 16 do 18 hodin, po doběhu do cíle na vás čekají nejen diplomy dle jejich návrhu, ale také buřty, párky v rohlíku, několik druhů sladkých dobrot a především teplé nápoje v úplně nových a naprosto unikátních plecháčcích s novým logem naší školy. Přijďte, těšíme se na vás!