• Letní sportovní příměstský tábor s Kubou a Bety

• Zveme vaše děti, holky i kluky na letní sportovní příměstský tábor, který se bude konat 11. -15. 7. 2022 na ZŠ Solidarita.

Hlavní organizátor je stejně jako loni Jakub Sainer, který na naší škole působí jako učitel tělesné výchovy. Celý kemp bude s dětmi trávit společně s dalšími trenéry vybraných sportů a spoluorganizovat jej pomůže Alžběta Sainerová - absolventka FTVS UK, učitelka TV, AJ, dlouholetá trenérka školního a kondičního plavání.

Více informací naleznete níže v letáku a na stránce Tábory pro děti, kde najdete stále se rozšiřující nabídku letních táborů u nás ve škole nebo u spřátelených organizací.

• Hledáme dobrovolníky - program pro ukrajinské děti

• Hledáme dobrovolníky, kteří by mohli v nejbližších dnech přichystat a vést program pro skupinu ukrajinských dětí (předškolní věk, mladší školní věk, starší školní věk) zde v Praze 10 dopoledne i odpoledne. Dále hledáme dobrovolníky, kteří chtějí pomoci s výukou češtiny v dalším období. Zájemci hlaste se ředitelce školy.