• Vánoční tržnice je u konce

• Vánoční tržnice již skončila. Pokud jste si nestihli výrobek objednat, domluvte se individuálně s Vaším třídním učitelem či učitelkou. Moc děkujeme za Váš zájem!

• Letos opět nakupujeme online!

• Vítejte na naší vánoční tržnici!

Jsme rádi, že se podařilo i letos tuto tradiční akci uspořádat (jen v novém kabátě) a věříme, že se vám vánoční tržnice online bude líbit. Žáci pro vás připravili mnoho krásných výrobků, proto neváhejte a pusťte se do nakupování!

Výtěžek z prodeje bude věnován do třídního fondu. Každá třída zároveň věnuje část výdělku Nadačnímu fondu ZŠ Solidarita, který slouží k podpoře našich žáků, kteří jsou krátkodobě či dlouhodobě sociálně znevýhodněni (například formou příspěvků na školní akce, jichž by se jinak nemohli zúčastnit).

Děkujeme za vaši účast a podporu!

• Jak to celé funguje?

• Kdy nakupovat?
      • Online tržnice proběhne od sobotního rána 11. 12. do úterý 14. 12.

• Výběr výrobku
      • Níže na této stránce si prohlédněte nabídku výrobků. Každá třída má vytvořený svůj vlastní dokument, v němž najdete fotografie všech výrobků spolu s popisem, cenou a kódem (ten je důležitý pro vytvoření objednávky). Prohlížejte a vybírejte - až najdete výrobek svého srdce, můžete se přesunout k objednávce.

• Vytvoření objednávky
      • Pod nabídkou jednotlivých tříd klikněte na tlačítko "Objednat" a otevřete objednávkový formulář. Do něj vyplníte své kontaktní údaje, kódy výrobků, které si chcete objednat, a vyberete způsob převzetí a platby.

• Převzetí objednávky
      • Můžete vybírat ze dvou způsobů:

a) zboží vyzvedne dítě:
        Objednané zboží předáme ve škole vašemu dítěti v pátek 17.12. a to poté zakoupené výrobky přinese domů (tuto možnost preferujeme - pokud můžete, využijte ji)

b) osobní předání:
        Objednané zboží si vyzvednete 16.- 17.12. osobně ve škole (u hlavního vchodu) - vyzvednutí bude možné vždy ráno v 7:30-8:00

• Platba
      • Můžete vybírat ze dvou způsobů:

a) platba v hotovosti
        Zaplatíte vy nebo vaše dítě při osobním převzetí zboží.

b) platba na účet
        Zaplatíte převodem na transparentní účet Nadačního fondu (č. ú. 2360007010/5500); pro identifikaci platby uveďte do poznámky pro příjemce buď (i) své jméno a příjmení nebo (ii) kód jednoho objednávaného výrobku (pokud chcete zůstat anonymními dárci).

• Hotovo!
      • Děkujeme, že jste si udělali radost a přispěli na dobrou věc nákupem na naší tržnici!

• Potřebujete pomoc?

Pokud potřebujete poradit, ujistit se či něco reklamovat, pište Lindě Vlčkové na e-mail vlckova@zssolidarita.cz.

• Výrobky po třídách

Projděte si výrobky jednotlivých tříd. Každý nákup pomáhá.